Pajūrio verslininkai skundžiasi: be užsienio svečių netenka didelių pajamų

Nors vasariški orai į pajūrį priviliojo minias poilsiautojų, Palangos verslininkų tai nedžiugina – jie laukia turistų iš užsienio šalių ir sugrįžtančių emigrantų bangos.

Žmonių laisvalaikis Palangoje (nuotr. Fotodiena/Justinas Auškelis)

Kaip „Vakarų ekspresui“ komentavo bendruomenės „Palangos rūpestėlis” valdybos pirmininkė Adelina Sabaliauskaitė, būtent iš užsienio atvykę turistai ir atnešdavo didžiausią pelno dalį. 

„Poilsiautojai iš Baltarusijos ir Rusijos atvažiuodavo kiekvienais metais, išsinuomodavo savaitei ar dviem ne kambarį, o apartamentus. Didžioji pelno dalis būdavo iš šių šalių poilsiautojų, o dabar jų nėra, nėra ir pajamų”, – sako A. Sabaliauskaitė. 

Liepos ir rugpjūčio mėnesiais verslininkai jau laukia atvyksiančios poilsiauti emigrantų bangos. Iš Norvegijos, Švedijos, Danijos bei Anglijos atostogoms sugrįžę į Lietuvą, emigrantai dalį laiko praleidžia ir Palangoje, kur renkasi aukštesnės nei vidutinė klasė arba prabangesnius kambarius. Taip pat dienas leidžia linksmindamiesi bei pramogaudami.

Pasak A. Sabaliauskaitės, šiuo metu, kaip niekada anksčiau, Lietuvos pajūrį atostogoms besirenką lietuviai, stengiasi atostogauti taupiai ir neišlaidauti. 


Rašyti komentarą...
J
Jie
2020-07-03 07:26:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
visa laiką skundėsi, skundžiasi ir skusis. Tai pagal juos, buvo gerai-tai ko raudojo, verkė kad blogai? Ūkininkai ir Palangos verslininkai didžiausi verksniai. Ana Grazulio Birute ir save, ir dukra išlaiko, ir dar kreditą už butą moka.
Atsakyti
0

Q
Q
2020-07-03 07:45:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Naujiena butu jeigu nesiskustu,jeigu zemdirbiai nesiskustu,dar viesbuciu versla pridekim,turizmo agenturas na ir tt tt,visi skundziasi tik ubage liaudis viskuo patenkinta,plusta i pajuri,i kaimo turizmo sodybas,vaikus i stovyklas leidzia,kavines uzpildo,turguose,parduotuvese gerai perka,butus perka irtt tt.Skuskites ponai,skuskites,gal koki istatymeli skubos tvarka jums priims,is biudzeto suselps kad turetumet ko valgyt.
Atsakyti
-1

Žilvius
2020-07-03 09:42:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pilna Latvija lietuvių. Juos pasigražinkite.Ar lietuviai neneša tiek pelno kiek užsieneičiai?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų