Pirkėjas nepatikėjo akimis – sumokėjo brangiau, nei skelbė kaina

Pirmadienio vakarą „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė istorija apie nemalonią situaciją, kurioje atsidūrė „Express Market“ parduotuvėje apsilankęs skaitytojas. Už vandenį jis turėjo pakloti daugiau, nei buvo nurodyta etiketėje, o atkreipus į tai dėmesį, iš kasininkės sulaukė tik abejingo žvilgsnio.

Parduotuvės kasa (nuotr. Fotodiena.lt)

„Pirkome vandenį „Express Market“ parduotuvėje. Kasoje pamatėme, kad vandens kaina neatitinka tos, kuri nurodyta etiketėje prie prekės. Parodžius kasininkei, ji pasakė, kad lenkiškas vanduo pigesnis, o „Žalia giria“ brangesnis“, – prisiminė vyras.

Kainų skirtumas Nuotr. Kas vyksta Kaune/ skaitytojo inf.

Kauniečio atsiųstoje nuotraukoje matyti, kad prie prekės nurodyta 5 l talpos „Žalios girios“ butelio kaina siekia 1,16 Eur, o keturis butelius pirkęs vyras paklojo po 1,49 Eur už vienetą.

Anot jo, kasininkė nė nepažiūrėjo į etiketes. Užsiminus, kad „Žalia giria“ brangesnis, tačiau kasoje jis netikėtai dar „pabrango“, darbuotoja esą atsakė, kad kompiuteris taip muša ir viskas.

„Negražino permokėtų pinigų, bet kas labiausiai nustebino, kad lyg niekur nieko etiketę uždėjo atgal prie prekės. Kaimynai taip pat teigia kasoje ne kartą sumokėję daugiau negu nurodyta prie prekių. Tai yra klaidinanti kaina ir taip apgaudinėjami vartotojai“, – įspėjo skaitytojas.

REKLAMA

Nepatenkintam klientui susisiekus su „Express Market“ atstovais, tiesa, prekybos centrų tinklo marketingo vadybininkė Rasa Adomaitienė suskubo atsiprašyti už nemalonią patirtį ir darbuotojų aplaidumą.

Ir „Kas vyksta Kaune“ adresuotame komentare teigiama, kad su parduotuvės vadove nedelsiant susisiekta, o kaunietis gali atvykti į parduotuvę bet kuriuo jam patogiu metu – R. Adomaitienė pažadėjo, kad žmogui bus grąžintas ne tik kainų skirtumas, bet visa už vandenį sumokėta suma.

„Imsimės griežtesnės darbuotojų kontrolės ir tikimės, jog tokia situacija daugiau nepasikartos“, – teigė „Express Market“ marketingo vadybininkė.


Rašyti komentarą...
E
Edgaras
2019-07-14 12:20:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tas pats vyksta ir Maximoj.Kainos su akcija,o kai reik moket,tai kita kaina.Labai reik žiuret,kai skanuoja...Pvz saulegražos 0,79 akcija,o skanuoja 1.29,ar desreles 2,29,o skanuoja 2.99€.Taip nežiuredamas ir nusipirkau vakar Maximoj,o čeki namie pasižiurėjau
Atsakyti
-2

A
As
2019-07-14 13:30:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tiek maksimoj tiek norfoj uždeda mažesnė kainą o kai perki gaunasi jau kitą kainą o kai pastebi motyvuoja tuo kad buvo akcija bet nespėjo pakeisti kainos
Atsakyti
-1

S
Saulius
2019-07-14 12:44:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pernai pirkom maximoje plastikines lauko kėdes. Buvo nurodyta viena kaina, bet kadangi akcija, kaina nubraukta ir užrašyta gerokai mažesnė. Kasoje paaiškėjo kad akcija tik pilkai spalvai o žaliai, kurią pirkome jokios akcijos, nors visos sudėtos toje pačioje vietoje ir jokių papildomų nurodymų kad pagal spalvą skiriasi kaina nėra. Nusipirkom, reikėjo, bet klijentų mulkinimas akivaizdus, Būkit atidūs, mulkinimo shemų ;abai daug ir įvairių
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų