Į Rusijos draudimą skraidyti į Gruziją reaguoja ir „National Geographic“

Tarptautinis transliuotojas ir leidėjas geografijos, gamtos, istorijos ir mokslo temomis kartu su JAV tarptautinio turizmo organizatoriumi „MIR Corporation“ pradėjo bendrą turistinių kelionių iš anglakalbių šalių į Sakartvelą populiarinimo projektą, pranešė Gruzijos ekonominės plėtros ministrė.

Lėktuvas (nuotr. SCANPIX)

„Mums šis projektas yra labai svarbus, ypač dabar, kai Sakartvelo turizmo sektorius susidūrė su rimtu iššūkiu. Labai svarbu sulaukti daugiau turistų iš tokių valstybių kaip JAV, Kanada, Naujoji Zelandija ir kitų, kurie mūsų šalį aplankytų „National Geographic“ paskatinti. Mes juos maloniai priimsime“, – po susitikimo su į Tbilisį atvykusiais „MIR Corporation“ atstovais sakė Natija Turnava.

Jos žodžiais, JAV Sietlo mieste įsikūręs tarptautinio turizmo organizatorius ketina siūlyti specialius turistinius kelialapius į Sakartvelą.

„Didindami dėmesį Gruzijai, kartu su „National Geographic“ pradedame turistinių kelionių į šią šalį populiarinimo programą, kuri pirmiausia bus nukreipta į klientus Jungtinėse Valstijose. Stengsimės pritraukti kuo daugiau turistų į Gruziją“, – žurnalistams sakė „MIR Corporation“ vienas įkūrėjų ir vadovas Douglas Grimes.

REKLAMA

Skelbiama, jog šio projekto tikslas – sumažinti Sakartvelo turizmo sektoriaus nuostolius, kurie tikėtini po Kremliaus sprendimo nuo liepos 8-osios uždrausti Rusijos oro bendrovėms skraidyti į Gruziją, o Gruzijos avialinijoms – rengti skrydžius į Rusiją.

Rusijos ir Sakartvelo diplomatiniai santykiai vėl pašlijo dėl birželio 20-ąją Tbilisį apėmusios protestų bangos, išprovokuotos vieno Rusijos Valstybės Dūmos deputato kreipimosi į Sakartvelo parlamentą iš pirmininko tribūnos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų