Žvakė (nuotr. 123rf.com)

 

Šiaurės Kinijoje peiliu ginkluotas vyras penktadienį nudūrė septynis iš mokyklos ėjusius vaikus ir sužeidė dar 12 moksleivių, pranešė pareigūnai.

 

Tai buvo vienas pražūtingiausių panašių išpuolių šalyje per pastaruosius metus.

28-erių metų įtariamasis buvo sulaikytas, o sužeistaisiais rūpinasi medikai, savo paskyroje vietiniame socialiniame tinkle paskelbė Midži apygardos Šaansi provincijos propagandos departamentas.

Departamentas nurodė, kad per išpuolį žuvo penkios mergaitės ir du berniukai. Dar devynios mergaitės ir trys berniukai buvo sužeisti. Vaikų amžius nebuvo paskelbtas, bet paprastai vidurinės mokyklos mokinių amžius Kinijoje svyruoja nuo 12 iki 15 metų.

REKLAMA

Anot Propagandos departamento, incidentas įvyko apie 18 val. 10 min. vietos (13 val. 10 min. Lietuvos) laiku. Išsamesnės informacijos pateikta nebuvo.

Viešojo saugumo biuras pranešė, kad buvo sulaikytas vyras, pavarde Zhao (Džao), iš Džaodziašano kaimo, esančio Midži apygardoje.

Įtariamasis prisipažino, kad jis patirdavo „patyčias“, kai pats mokėsi Trečiojoje vidurinėje mokykloje, kurią penktadienį jis ir užpuolė. Įtariamasis sakė „nekentęs“ savo bendraklasių ir nusprendė penktadienį „peiliu“ nužudyti žmonių, pranešė Viešojo saugumo biuras.

Dienraščio „The Paper“ vienoje platformoje paskelbtame vaizdo įraše matomi du ar trys nužudytųjų kūnai, gulintys siauroje gatvėje. Be, to, girdėti, kaip kažkoks asmuo šaukia: „Paskubėkit, iškvieskit policiją!“ Toliau matomi bėgantys policininkai; vėliau jie sučiupo įtariamąjį ir laikė jį prispaudę prie žemės.

Vis dėlto naujienų agentūra AFP kol kas negalėjo patvirtinti šio vaizdo įrašo autentiškumo.

Šioje valstybėje tokios atakos yra paplitęs reiškinys.

Vasarį vienas peiliu ginkluotas vyras, turėjęs asmeninių nuoskaudų, viename judriame Pekino prekybos centre mirtinai subadė moterį ir sužeidė dar 12 žmonių. Tai buvo retas smurto protrūkis sostinėje, kur itin griežtai palaikoma viešoji tvarka.

Pernai virtuviniu peiliu apsiginklavęs vyras viename pietinio Šendženo miesto prekybos centre nužudė du žmones, dar devynis sužeidė.

2017 metų sausį dar vienas peiliu ginkluotas užpuolikas viename vaikų darželyje, esančiame pietiniame Guangsi džuangų autonominiame regione, sužeidė 11 vaikų.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų