Rašyti komentarą...
Taip pritariu omikronas dar tik mėnesis o jau
Šnekat apie 6 mėnesių tyrimus tiesiog nusišnekat
Jo labai baisus virusas :)))
Jo labai baisus virusas :)))
Omikrono makaronas labai baisus virusas. Pagrindiniai pozymiai, pirstelejimas pries miega.
Antivakseriai nezino, koks pavojingas covidas ir omikronas, nes neziuri TV, neklauso radio.
Kreiptis i gydytojus persirgus ir sergant tai čia didžiausias košmaras. Prisiskambint neimanoma. O persirgus išvardinus simptomus kurie kamuoja pasako. kad taip turi būti. nes persirgot. Pati susidūriau su šia problema. Iki šiol jaučiu ligos pasekmes.manau kaip ir dauguma persirgusiujų.Apie reabilitacoja tai net kalbos nėra.. Nepriklauso.... Viena rašot... O realybė. kitokia
Ir man buvo tas pats. 12 dienų 38 temperatūra. Gydytoja užregistravo ir tuo baigėsi gydymas. Liepė gerti arbatas. Pati Skambinau ir parašiau siuntimo į Infekcinę ligoninę. Peršvietė plaučius, padarė kraujo krešėjimo tyrimą, pastatė lašeline ir išleido į namus, nes pati nenorėjau likti ir nebuvo reikalo, nes nedusau.
Niekas čia nieko negąsdina. Tik jūs antivakseriai savo debiliškais komentarais norit paveikti neišmanančius.
Sveikatos ministras Dulkis isakė eiti i darba sergantiems...
Pirma -omkrono atmaina aptikta prieš 2 mėnesius. Keista, kad jau žinoma, kad tie, kurie lengvai prasirgo, 6 mėnesius dažniausiai jaus pasekmes.
Antra -širdies problemos, sutrikusi kraujotaka, galvos skausmai, nesibaigiantys sąnarių skausmai atsirado po pasiskiepijimo. Maždaug po savaitės. Aišku, tai niekaip nesusiję :) Atsitiktinumas. Tuo besiskundžiančių žinau daug. Tai irgi joks įrodymas, nes niekas nefiksuoja, jog šios problemos kaip nors susiję su vakcina. Neįrodyta.
Beje, neseniai ir persirgti teko. Nežinau, ar tai buvo omikron, ar delta - gal netyrė, gal neinformavo. Persirgau normaliai - manau, kad nesunkiai. Turiu puikią šeimos gydytoją. Ji nei minutės nekliedėjo, kad gydymo nėra. Skyrė vaistus, domėjosi ligos eiga, patarinėjo, ką daryti, ką stebėti. Persirgau greit ir nesunkiai. Be to, po šio gydymo kiek pagerėjo tiek širdies veikla, tiek sąnarių būklė. Gal tik laikinai, jau specializuotą gydymą teks tęsti.
Neskaičiau nei vieno straipsnio apie tai lietuviškai, nors , tarkim, anglų kalba mokslinės info apie tai kiek nori. Kaip ir apie Covid gydymo algoritmus. Kurie tikrai nesako, kad laukit, kas bus -pablogės-į ligoninę, pasveiksit, tai pasveiksit.
Išvadų nedarau.
Už kiek pardavei šituos savo melus,Mengele tu nusmurgęs?
Į viršų