Rašyti komentarą...
Palikit Rokiškio ligoninę mes kiekvieną kartą neprivažinėsim į Panevėžį ypač autobusu nes mašinos neturim ypač su neįgaliais vaikais
Kas tinka kitoms šalims tai neviskas tinka mums.Kaimo vietovėse žmonės paliekami mirčiai.nes jau dabar nepasiekiami gydytojai.Rajonų ligoninės taip pertvarkysit,kad joks jaunas gydytojas nesirinks jų,nes paslaugos bus tokios,kad žlugs kaip specialistas
Jūs ufonautai iš skraidančios lėkštės dinkit iš akiračio nes jums tik skaičiai,o kur žmones
Kaip gerai buvo gydytis prieš 30 metų.....dabar tai tik gražūs prisiminimai.Šiandien nori viską sudarkyti, kas dar yra likę .
Tai pasakyk Dulky tiesiai ir šviesiai jai nusiversi nuo kopėčių kaimuke tai tau mieste padarys tik skrodimą.Nes realiai gali nedavažiuoti.Tai matau tokia perspektyva kad geriausias medikas koks bus kaimuke bus veterinaras arba kunigas.Ir jūs stebitės kodėl jus nušvilpę.
mulky eik tu nach ,,ui zmones verkia , cia didziausia nesamone ka tu padarysi , medicina sunaikinta
Kas už!!??? Ne nu čia jau.........
Dar meluoti neatsibodo?
Tyliai sirpstanti katastrofa – rimta tragedija rajonų žmonėms, jokio realaus reformos tikslingumo, jokio rimto principinio pagrįstumo, jokio rimto pagrindo tam – tikslas koks, kad tik pasinaudoti tais 700 mln. eur, o klausimas kam ? Čia kam nuo to bus lengviau ? Kas čia iš vis per ministro siekis „Siekiama mažinti guldymų į ligonines“ – jei žmogų reikia guldtyi – jis guldomas, jei ne – išrašo vaistų ir paleidžia. Ne rajono ligoninių pastatai nusprendžia kiek į juos guldyti žmonių. Kaip tai įtariu, kad už tos reformas tyliai pasislėpęs užkulisiuose stovi p. Matulas („iš Ispanijos dabar berods diriguoijantis šiai šezofreninei simfonijai“). Graudu kas vyksta šalyje, kai griaunama visa sveikatos apsaugos sistema. Vietoj to, kad sistemą kuo labiau stiprinti decentralizuotai per pandemiją – visi suvaromi į vieną katilą, kad dalintusi virusu kolegialiai. Nei laikas tam, nei tikslo jokio, nei pagrindimo – eilinis idiotizmas, kuriuos kažkam reiks taisyti vėl atgal po 3-4 metų. Čia kaip mokykloje – iš pradžių vaikai pripaišo su flamasteriais ant sienų, tada gi, jau juos pabara mokytoja ir liepa viską skubiai kruopščiai nuvalyti, taip netinkamai pažaidus. Darbas dėl proceso, bet ne dėl rezultato, nes rezultatas kenkia pats sau, šiuo atveju. Ir visi tyli – viems gerai, visi patenkinti, kai reiks su insultu vežti žmogų per „auksinę valandą“, po kuriuos jis nusikalakatuos negrįžtamai, arba visos fnkcijos smegenų apmirs – ir tik dėl to, kad buvo tas 1h kelias – kas atsakys už tai ?, kaip su gimdymais pvz., kai bus saremiai – žmonas vyrai turės vežti į Panevėžį ir laukti kol viskas prasidės, nusipirkę viešbutį, nes viduje tikėtina nieks neleis. Kavailystė ir durnystė – jei visa tai darot dėl 700 mln.,- eur, paprašykite Lietuvos žmonių iš rajonų – jie jums sumes, bet nesąmonių tokių ir eksperimentų su žmonėmis tikrai nedarykite, apie juos net girdėti nenorėtume. Žmonės ne triušiai, su jais daryti savo socialinių bandymų nederėtų, ypač sveikatos sąskaita – nes rizikos žmonių sveikatai, kaip tik po šio sprendimo, būtų išaugintos kelis kartus.
na pizdec svieto lygintojo reik
Su didziausiu mirstamumu europos sajungoje nes valdant fasisto lansdbergh rezimui zmones neistveria tokiu gyvenimo salygu.
Į viršų