Rašyti komentarą...
Gal iš karto numarinkit,nereikės nei slaugos
Ir vėl verčia viską aukštyn kojom. Patogu kad daug problemų galima išspręsti su šeimos gydytojos pagalba. Prireikus visada gauni siuntimą pas specialistą. Dabar su šeimos gydytoju galima bendrauti tel. ar elektroninių būdu. Jau priprasta prie esančios sistemos. Žinoma kam reikalingos reformos, tai pinigų plovimas. O projektų rašymas irgi dideli pinigai. Todėl ir uždarbiauja, reikia to, ar ne.?
Šeimos gydytojų nuomonės trūksta? Tai kad anie dirba nuo ryto ligi vakaro, rašo nesąmoningus popierius, nėr kada. Kol ministerijoj kavutės, atostogėlės, premijos.
@Tiesa Nejuokinkit -- "gydytojai dirba nuo ryto iki vakaro."
Tegu daro ką jie nori. Daktarai ir tai p nelabai dirba. Apie savo šeimos daktarę iš vis patylėsiu. Gyvenu skausmuose jau du m. Naglai prašau siuntimo pas specialistą, ji man vos ne tiesiogiai vid pirštą. Pasakė tau to daktaro nereikia. Kankinuosi toliau skausmuose. Čia gyd vadinasi.? Net paprasto siuntimo negali parašyti. Pas specialistą. Va paprastas žmogelis kam reikalingas? Kančiose numirti.
@Xxx Netokia ir bloga, kad per du metus nepakeitet. Turit pilna teise pasirinkti gydymo istaiga ir seimos gydytoja.
@Ausra Esat beraštė.Gėda.
Tik nejudinkit gydytojų klano :)))
Vyt tą, bus kita... viskas daroma tik dėl PINIGŲ! Naikinamas švietimas, kultūra, dabar jau ir medicina. Išgyvens tie, kas turės PINIGŲ! O kam tie vargšai reikalingi, iš tiesų...
..."ministerijų" atstovų "Atsąkymas" lietuvos žmogui ! , kad politikos komercija ir yra Priežiūra žmogui?...,- ir laisvė žmogaus tame???... ,- kur gi tuomet tos Ne partinės komercijos žmogaus priežiūros žmogui ieškotis???...
Vyt tą vice kuo greičiau, jokio suvokimo.
@Nuomonė nesutinku, suvokimą turi tik savo naudai.
Į viršų