Trisdešimtą nesėkmę 59-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė aštuntąją vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užimantis Hjustono „Rockets“ klubas su Donatu Motiejūnu.

Šeštadienį namuose Hjustono krepšininkai 18,2 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 94:104 (11:26, 20:25, 26:25, 37:28) turėjo pripažinti antrojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančios San Antonijaus „Spurs“ (50 pergalių bei 9 pralaimėjimai) komandos pranašumą.

Po beveik dviejų mėnesių pertraukos arenos šeimininkų gretose rungtyniavęs lietuvis pelnė 2 taškus, puolime atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo bei triskart prasižengė. Per nepilnas 9 žaidimo minutes (8:53) D. Motiejūnas prametė abu tritaškius ir pataikė 1 dvitaškį metimą iš 4.

27 taškus į nugalėtojų krepšį įmetė Jamesas Hardenas, po 15 – Cory'is Josephas bei Jasonas Terry'is, 11 – Dwightas Howardas (14 sugriebtų kamuolių), po 8 – Trevoras Ariza ir Patrickas Beverley'is.

27 taškais prie penktosios iš eilės svečių pergalės prisidėjo Kawhi Leonardas, 26 – LaMarcusas Aldridge'as (16 atk. kam.), 15 – Tony'is Parkeris, 11 – Kyle'as Andersonas, 8 – Danny'is Greenas.

San Antonijaus klubas 50 pergalių reguliariajame sezone iškovojo jau septynioliktus metus iš eilės.

Kitas NBA lygos reguliariojo sezono rungtynes Hjustono „Rockets“ klubas pirmadienį svečiuose žais su Milvokio „Bucks“ krepšininkais.