Kirilenko rusų žiniasklaidai: Lietuva nebėra krepšinio šalis

Rusijos krepšinio federacijos prezidentas Andrejus Kirilenka interviu savo šalies žiniasklaidai prakalbo ir apie Lietuvą.

Andrėjus Kirilenko (nuotr. SCANPIX)

„Kommersant.ru“ portale pateiktame pokalbyje rusas sulaukė žurnalisto aštraus klausimo, kodėl krepšinis kitose Europos šalyse yra populiaresnis nei Rusijoje. Buvęs krepšininkas su tuo nesutiko ir pateikė Lietuvos bei Serbijos pavyzdžius.

„Man visi kaip pavyzdį pateikia Lietuvą – neva pažiūrėk, kokia tai krepšinio šalis, tačiau jūs įvardykite man bent jau vieną žaidėją be Jono Valančiūno, kuris būtų lietuviškas, o ne amerikietiškas produktas, ir stabiliai žaistų NBA pastaruosius 10 metų. Paimkime ir Serbijos atvejį: ten krepšinis tikrai yra sporto šakas numeris 1 – visi žaidžia. Tačiau yra kitas momentas – nei vyrų, nei moterų rinktinėje nežaidžia nė vienas žaidėjas, kuris rungtyniautų vietinėse pirmenybėse. Nė vienas!”, – pabrėžė rusas.

Žurnalistas pateikė faktą, kad Serbijos lygoje nežaidžia nė vienas rinktinės narys, kadangi klubų biudžetai to neleidžia.

A.Kirilenka turėjo savo nuomonę: „O koks skirtumas? Visur yra savų pliusų ir minusų. Aš kalbu apie tai, kad mes negalime konkuruoti kažkokiu konkrečiu keliu su kitomis šalimis. Kažkas veikia JAV, kažkas veikia Rusijoje, bet nebūtinai tie patys būdai duos naudos Ispanijoje ar Serbijoje.“

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų