Lietuvos futbolo A lygos rungtynės tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir Gargždų „Bangos“ baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Mantas Kuklys 15-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai sėkmingai eliminavo pavojų prie savų vartų. Saulius Mikoliūnas 29-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose ir ataka nutrūko.

Tas pats S. Mikoliūnas 85-ąją minutę krito baudos aikštelėje. Visgi teisėjas netrukus pakeitė savo sprendimą – nubaudė geltona kortele „žalgirietį“ ir atšaukė skirtą vienuolikos metrų baudinį.

Hugo Videmonto 95-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.