Vaikinų grupė „Sunation“: mokyklose mums jau per ankšta

Pernai metų sėkmę „X Faktoriuje“ tikisi pakartoti vaikinų grupė „Sunation“. Keturi vilniečiai tikina, kad mokyklų salėse, kuriose jie koncertuojam jiems jau darosi per ankšta, tad jie pasiryžę nerti į platesnius vandenis.

„Mes susikūrėme mokykloje. Iš pradžių buvome tryse, o paskui mūsų mokytojas ir vadovas prijungė Roką, bosinę gitarą. Nuo to laiko dažniausiai koncertuojame mokyklose. Čia mes gauname viską: žiūrovus, gerą aparatūrą, tai kodėl nesudalyvavus“, – drąsiai kalba grupės vokalistas.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vaikinų grupė „Sunation“ tikisi pakartoti „Good time boys“ žygį

Roko stilių propoguojantys vaikinukai atliko grupės „Gorillaz“ hitą „Clint Eastwood“, o po pasirodymo jiems garsiai plojo visa publika. „Esate labai simpatiški ir turite daug energijos“, –  juos gyrė Marijonas. 

Tuo tarpu Justei Arlauskaitei-Jazzu patiko dainos pasirinkimas. „Man labai patiko dainos pasirinkimas, kai išgirdau, ką jūs mums atliksite, iškart supratau, kad viskas su jumis bus gerai. Ir buvo dar geriau, nei aš galvojau. Manau, kad jūsų laukia labai didžiulė ateitis“, – teigė ji.

Saulius Urbonavičius-Samas išskyrė visą darnų grupės kolektyvą. „Bosistas ir būgnininkas yra šaunuoliai, jūs taip gerai ritmą laikėte, kad labai retai būna grupėse“, – džiaugėsi jis.

„Sunation“ surinko keturis TAIP ir lengvai pateko į sekantį etapą. 

Visą laidą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų