Kauno „Žalgiris“ (4/1) LKL čempionate iškovojo ketvirtąją pergalę. Čempionų titulą ginantys kauniečiai svečiuose tik po itin atkaklios kovos 86:82 palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkus (2/3).

Tempas. Pasvalio ekipa pirmojo kėlinio pusėje arti Šarūno Jasikevičiaus auklėtinių laikėsi tolimų metimų dėka, o vėliau surengė spurtą 9:0 ir šeimininkai po dar vieno Stepono Babrausko tritaškio išsiveržė į priekį (18:15). Stepas aidint pirmojo kėlinio sirenai sugebėjo išprovokuoti Artūro Milaknio pražangą ir šaltakraujiškai realizavo visus tris baudų metimus.

Emocijos. Osvaldas Olisevičius dėl išnaudoto asmeninių pražangų limito savo pasirodymą baigė komandoms nesužaidus nė 19 minučių. Puolėjo pražangas galiausiai vainikavo emocingas santykių aiškinimasis su vienu ir rungtynių arbitrų. Už pernelyg karštas reakcijas O. Olisevičius užsidirbo techninę pražangą. Iš viso krepšininkas per sužaistą laiką spėjo pelnyti 7 taškus. Iki didžiosios pertraukos 3 kartus taisykles spėjo pažeisti kitas svarbus Pasvalio klubo krepšininkas Andrejus Agafonovas.

Amerikietiški kalneliai. Po ilgosios pertraukos LKL čempionai grėsmingai šovė į priekį ir įgijo 9 taškų persvarą. „Pieno žvaigždės“ netruko rasti atsakymų ir spurtavo atkarpa 7:0. Po trijų kėlinių Pasvalio arenoje vyravo absoliuti lygybė – 64:64.

Lemtingos minutės. Prasidėjus priešpaskutinei minutei rezultatas buvo lygus, tačiau tuomet tritaškį paskutinę atakos sekundę po Augusto Limos patikimai pastatytos užtvaros švystelėjo Kevinas Pangosas. Kaip paaiškėjo vėliau, tai ir buvo kertinis mačo momentas.

Rezultatyviausi. „Žalgiris“: P. Jankūnas 17 (6 atk. kam., 2 blk.), B. Motumas 14 (5/7 dvit.), K. Pangosas 12 (4 rez. perd.), L. Westermannas 12 (4 rez. perd., 2 per. kam.), L. Lekavičius 8 (5 rez. perd.), A. Kavaliauskas 8.

„Pieno žvaigždės“: S. Babrauskas 21 (8 atk. kam.), J. Tamulis 16 (4/9 trit.), A. Agafonovas 12 (6 atk. kam.), E. Dimša 10 (8 atk. kam.).