„Australian Open“ čempionė Serena Williams pirmadienį sugrįžo į WTA pasaulio moterų vienetų reitingo viršūnę. Ji aplenkė į antrąją vietą nukritusią vokietę Angelique Kerber.

Amerikietė S.Williams šeštadienį „Australian Open“ finale nugalėjo savo seserį Venus Williams 6:4, 6:4 ir iškovojo savo 23 „Didžiojo kirčio“ titulą. Nugalėtojos karūną gynusi A.Kerber ketvirtame turnyro etape pralaimėjo amerikietei CoCo Vandeweghe.

Į trečiąją vietą šoktelėjo „Australian Open“ ketvirtfinalyje žaidusi Karolina Pliškova. Čekė aplenkė Simoną Halep ir Agnieszką Radwanską. Pastaroji iš trečiosios pozicijos smuktelėjo į šeštąją.

Vienintele Lietuvos atstove WTA moterų reitinge išlieka Joana Eidukonytė. Lietuvė su 25 reitingo taškais iš 701 pozicijos pakilo į 700-ąją.

Vieta. Tenisininkė. Taškai. 1. Serena Williams 7780 2. Angelique Kerber 7115 3. Karolina Pliškova 5270 4. Simona Halep 5073 5. Dominika Cibulkova 4985 6. Agnieszka Rawdanska 4915 7. Garbine Muguruza 4720 8. Svetlana Kuznecova 3915 9. Madison Keys 3897 10. Johanna Konta 3705 ... 700. Joana Eidukonytė 25