„Barcelona“ UEFA Europos lygos aštuntfinalio etapo atsakomosiose rungtynėse svečiuose 2:1 nugalėjo Stambulo „Galatasaray“ futbolininkus ir iškovojo bilietą į kitą etapą.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Bafetimbi Gomis 6-ąją minute atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

Frenkie de Jongas 10-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Ryanas Babelis 13-ąją minutę atliko smūgį, tačiau katalonų ekipos vartininkas Marcas Andre ter Stegenas jį atrėmė.

Marcao 28-ąją minutę standartinės situacijos metu tiksliu smūgiu galva išvedė „Galatasaray“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Pedri 37-ąją minutę suklaidinęs net keletą varžovų nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Pierre’as Emerickas Aubameyangas 49-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą „Barcelonos“ naudai 2:1.

Keremas Akturkoglu 81-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Sergio Busquetas rungtynių pabaigoje atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta varžovų vartų.