Tokį rezultatyvumą Europoje retai pamatysi. Stambulo „Anadolu Efes“ amerikietis Errickas McCollumas antradienį Turkijos krepšinio lygos rungtynėse pelnė 41 tašką ir atvedė komandą į pergalę.

Stambulo krepšininkai savo aikštėje 97:84 (20:26, 26:20, 19:18, 32:20) nugalėjo Ušako universiteto komandą.

Svečiai rungtynes pradėjo 11:2, o po pirmosios mačo dalies rezultatas buvo lygus – 46:46.

„Anadolu Efes“ prieš ketvirtąjį kėlinį pirmavo 65:64, bet paskutinį ketvirtį laimėjo 32:20.

Šeimininkai pataikė 24 dvitaškius iš 37 (64 procentai).

E. McCollumas žaidė 38 minutes, pelnė 41 tašką, pataikęs šešis dvitaškius iš septynių ir aštuonis tritaškius iš 12-os. Tiesa, amerikietis penkiskart suklydo.

Kitose rungtynėse Evaldo Kairio „Buyukcekmece“ svečiuose neatsilaikė prieš Eurolygos čempionę Stambulo „Fenerbahce“ – 59:82 (13:21, 16:24, 12:15, 18:22).

Iš Lietuvos rinktinės į Turkiją grįžęs E. Kairys per 22 minutes pelnė du taškus, atkovojo du kamuolius ir keturiskart prasižengė.