„Tottenham“ minimaliu rezultatu įveikė „Burnley“

Londono „Tottenham“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Burnley“ futbolininkus.

Ashley Barnesas 21-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Ashley Westoodas pirmojo kėlinio pabaigoje atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Hugo Llorisas sureagavo laiku ir atrėmė kamuolį.

Jamesas Tarkowskis 72-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau šį kartą sėkmingai kamuolį blokavo gynėjas ir rezultatas išliko nepakitęs.

Heungas Min Sonas 76-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vienintelis ir pergalingas šio susitikimo įvartis.