Marijampolės „Sūduva“ pergale paskutinėmis sekundėmis pradėjo kelionę naujame UEFA turnyre – Konferencijų lygoje. Victoro Basadre auklėtiniai namie 2:1 (1:1) palaužė latvių „Valmiera“.

Atsakomasis mačas po savaitės vyks Latvijoje.

„Sūduva“ pasirodymą UEFA Konferencijų lygoje pradėjo nuo pirmojo atrankos etapo. Norėdama patekti į pagrindines varžybas, jų turės įveikti keturis.

Marijampoliečiai į priekį išsiveržė 27-ąją minutę, kai Nicolas Gorobsovas užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį.

Vis tik vos po 8 minučių 11 m baudinys jau buvo skirtas į „Sūduvos“ vartus ir jį sėkmingai realizavęs Raimondas Krollis išlygino rezultatą.

Pergalingas įvartis krito paskutinėmis antrojo kėlinio pridėto laiko akimirkomis. 96-ąją mačo minutę teisėjas skyrė trečią 11 m baudinį, kurį realizavo Alexandros Gargalatzidis ir „Sūduva“ dramatiškai triumfavo.

„Sūduvos“ ir „Valmiera“ poros nugalėtojas antrajame Europos Konferencijų lygos atrankos etape susitiks su lenkų „Rakow“ futbolininkais.

„Valmiera“ komanda praėjusį sezoną Latvijoje užėmė trečią vietą, šį kol kas žengia antra.