Priešpaskutinėse Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse antrąją vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užimantis San Antonijaus „Spurs“ (66 pergalės ir 15) klubas savo arenoje po pratęsimo 102:98 (21:32, 22:21, 31:19, 19:21, 9:5) nugalėjo trečiojoje pozicijoje Vakaruose esančius Oklahomos „Thunder“ (55/27) krepšininkus.

Tai buvo 40-oji „Spurs“ komandos pergalė namuose per 41-erias šio sezono rungtynes. Vienintelį kartą tokį rezultatą per visą NBA istoriją 1985–1986 metų sezone buvo pavykę užfiksuoti tik Bostono „Celtics“ krepšininkams.

26 taškais prie pergalės prisidėjo Kawhis Leonardas, 20 – Tony'is Parkeris, 12 – Timas Duncanas (12 atk. kam.), 9 – Bobanas Marjanovičius, 8 – Lamarcusas Aldridge'as ir Kyle'as Andersonas.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė po 17 taškų pelnę Dionas Waitersas, Enešas Kanteras, Stevenas Adamsas ir Cameronas Payne'as.

„Thunder“ treneris Billy'as Donovanas mačui neregistravo bei poilsio suteikė trims pagrindinės sudėties krepšininkams – Kevinui Durantui, Russellui Westbrookui ir Serge'ui Ibakai.