Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) prasidėjo ir mažojo finalo kovos. Rungtynių dėl trečiosios pozicijos ir bronzos medalių maratoną sėkmingiau pradėjo namie žaidę Šiaulių „Šiaulių” krepšininkai,  kurie 110:85 (26:17, 39:27, 24:24, 21:17) nugalėjo Alytaus „Alytaus” komandą ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Rungtynės prasidėjo atkakliai ir nervingai, o tiksliau krepšį atakavę alytiškiai išsiveržė į priekį 10:4. Vis dėlto netrukus jų tikslumas išgaravo, o šeimininkai laimėjo atkarpą net 16:0 ir likus dviems minutėms turėjo dviženklį pranašumą 20:10. Po pirmojo kėlinuko "Šiauliai" pirmavo 9 taškų skirtumu - 26:17.

Įspūdingas šiauliečių žaidimas tęsėsi antrajame kėlinuke. Laimėję atkarpą 18:4 (pataikė 4 tolimus metimus) šeimininkai padidino skirtumą iki triuškinančio ir sužaidus pusę kėlinuko pirmavo 50:26. Šeimininkai nemažino tempo ir visą likusį kėlinuko laiką turėjo didesnį nei 20 taškų pranašumą. Per pirmąją rungtynių pusę "Šiauliai" įmetė net 8 tritaškius iš 14 (57 procentų taiklumas), o ilsėtis išėjo pirmaudami net 65:44.

Po didžiosios pertraukos ekipos ir toliau daugiau dėmesio skyrė puolimui. Nors alytiškiams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki garbingesnio (58:74), bet užsivedę "Šiaulių" krepšininkai neleido svečiams perimti iniciatyvos ir prieš lemiamą kėlinuką turėjo tą pačia 21 taško skirtumą - 89:68.

Ketvirtajame kėlinuke tritaškių šou tęsė Mantas Ruikis, po kurio dviejų tolimų metimų skirtumas tarp ekipų vėl šoktelėjo (99:75). Intriga į aikštelę taip ir negrįžo, o užtikrintai įvykius kontroliavę šiauliečiai iškovojo užtikrintą pergalę 110:85.

"Šiauliai": M.Ruikis 19 (tritaškiai 5/7), S.Kuzminskas (7 atk.kam.) ir M.Prekevičius (tritaškiai 3/4, 5 rez.perd.) - po 15, D.Zavackas (7 atk.kam.) ir V.Preškevičius (7 atk.kam.) - po 11, A.Grantas 9 (6 atk.kam.), A.Masiulis 8, T.Rinkevičius 7, G.Maceina 6 (7 rez.perd.).

"Alytus": M.Janišius 22 (tritaškiai 4/5, 10 atk.kam.), A.Aleksandrovas 15 (tritaškiai 3/6), Ž.Urbonas 11 (4 rez.perd.), R.Adomavičius 9, M.Jaruševičius 8, S.Kazevičius 7, N.Varnelis 6.