Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mažojo finalo serijos antrojoje dvikovoje „Šiaulių“ klubas rezultatu 87:77 (19:18, 20:21, 28:23, 20:13) nugalėjo „Alytaus“ ekipą. Šiauliečiai serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.

Susitikimo pradžioje abi ekipos daugiau dėmesio skyrė puolimui, o ne gynybai. Pirmosiomis minutėmis rezultatas buvo lygus, tačiau netrukus „Alytus“ į priekį išsiveržę penkiais taškais (13:6). Vėliau „Šiauliai“ nepanikavo ir artėjant kėlinio pabaigai, daugiausiai Antonio Granto pastangomis, išlygo bei vėliau persvėrė rezultatą savo naudai (19:18).

Antrojo kėlinuko pradžioje Šiaulių komandos aukštaūgis Donatas Zavackas buvo nubaustas technine pražanga. „Alytaus“ klubas nepasinaudojo proga išsivežti į priekį, tačiau išlygino rezultatą (21:21). Paskutinę kėlinuko sekundę Andrius Aleksandrovas prasižengė prieš Vaidą Pauliukėną. Šiaulietis pataikė du baudos metimus iš trijų bei išlygino rezultatą (39:39).

Pirmojoje trečiojo kėlinuko pusėje po dviejų Mariaus Prekevičiaus tritaškių „Šiauliai“ išsiveržė į priekį devyniais taškais (53:44). Netrukus „Alytus“ pelnė penkis taškus iš eilės bei kiek sušvelnino varžovų persvarą (49:53). Po trečiojo kėlinuko šiauliečiai pirmavo penkiais taškais (67:62).

Ketvirtajame kėlinuke „Šiauliai“ nekeitė žaidimo stiliaus. Įpusėjus kėlinukui svečių persvara išaugo iki dviženklės (78:68). Per likusį laiką alytiškiai sensacijos nesukūrė bei jų varžovai iškovojo pergalę (87:77).

„Šiauliai“: S.Kuzminskas 17 (8 atk. kam.), A.Grantas 16 (6 atk. kam.), D.Zavackas 12 (6 atk. kam.), V.Praškevičius 11, M.Prekevičius 10.

„Alytus“: S.Kazevičius 20 (5 atk. kam.), Ž.Urbonas 18, M.Janišius 14 (10 atk. kam.), N.Varnelis 8, M.Jaruševičius 6.