Ernestas Šetkus Izraelyje galėjo papildyti savo trofėjų lentyną ir iškovoti trečią Izraelio taurę savo karjeroje. Visgi, lietuvio atstovaujamas Tel Avivo „Hapoel“ klubas po pratęsimo 1:2 nusileido Tel Avivo „Maccabi“ ekipai.

Pirmajame kėlinyje komandos daug progų nesukūrė. „Maccabi“ ekipa apskritai visus kartus smūgiavo šalia E.Šetkaus ginamų vartų, o lietuvio klubui 31 minutę pavyko išnaudoti savo vienintelę progą ir įsiveržti į priekį.

Vieno įvarčio persvarą „Hapoel“ išlaikė pakankamai ilgai, o „Maccabi“ toliau nesisekė pataikyti į E.Šetkaus vartus. Tačiau 73 minutę vienintelis „Maccabi“ smūgis į vartų plotą pavirto įvarčiu ir rezultatas tapo lygus. Toks jis išliko iki pagrindinio laiko pabaigos.

Komandoms teko žaisti pratęsimą, o jo metu jau dominavo „Maccabi“. 96 minutę E.Šetkus antrą kartą buvo nuginkluotas, nors po to jis atrėmė tris kitus varžovų smūgius.

Tuo metu „Hapoel“ ekipai per pratęsimą sunkiai pavyko atlikti pavojingų smūgių. Likus 5 minutėms iki pratęsimo pabaigos E.Šetkaus komanda rezultatą išlygino – per visas rungtynes atliktas antrasis smūgis taip pat pavirto įvarčiu, bet jis po VAR peržiūros buvo atšauktas – „Hapoel“ ekipai buvo užfiksuota nuošalė.

Neilgai trukus po šio epizodo „Hapoel“ dar gavo raudoną kortelę ir liko žaisti mažumoje, bet raudona kortelė dar buvo parodyta „Maccabi“ treneriui Patrickui van Leeuwenui. Visgi, tai nesutrukdė „Maccabi“ iškovoti pergalę ir palikti „Hapoel“ be trofėjaus.

„Maccabi“ ekipai tai buvo jau 24-oji iškovota Izraelio taurė istorijoje, o „Hapoel“ jų savo sąskaitoje turi 15 – antras geriausias rezultatas po „Maccabi“.

Kaip ir minėjome, tai galėjo būti trečioji E.Šetkaus iškovota Izraelio taurė. Vieną jis iškovojo su Haifos „Hapoel“ klubu, o praėjusį sezoną tai padarė su Beer Ševos „Hapoel“ ekipa.