0

Trečiadienį Ispanijos Karaliaus taurėje buvo sužaistas pirmasis turnyro pusfinalis, kuriame susitiko praėjusio sezono finalininkai.

"Santiago Bernabeu" tvirtovėje Madrido "Real" susitiko su kita sostinės ekipa Madrido "Atletico". Užtikrintą pergalę rezultatu 3-0 šventė Carlo Ancelotti auklėtiniai.

Nuo pat pirmojo kėlinio dominuoti aikštėje pradėjo Ispanijos vicečempionai, kurie į priekį įsiveržė jau 17-ąją minutę. Tolimą smūgį atliko Pepe, tačiau įvartis buvo užskaitytas Emiliano Insua, nuo kurio kamuolys įskriejo tiesiai į vartus.

Per likusį laiką Diego Simeone auklėtiniai taip ir nesukūrė jokios pavojingos progos, o "baltieji" dar ne kartą pabandė nuginkluoti Thibautą Courtoisą.

Antrasis kėlinys taip pat sėkmingesnis buvo "Real" futbolininkams. Rezultatą 57-ąją minutę padvigubino jaunasis Jese, kuris įvartį pelnė po nuostabaus Angelio Di Maria perdavimo.

Galutinį tašką šiame susitikime padėjo ne kas kitas, o "Atletico" gynėjas Miranda. A.Di Maria taip pat tolimu smūgiu pataikė į varžovą ir taip pelnė paskutinį įvartį.

Rungtynėse netrūko susistumdymo. Keli incidentai įvyko tarp Diego Costos ir Pepe, o taip pat susistumdymo neišvengė ir Sergio Ramosas.

Šiandien "Camp Nou" stadione "Barcelona" taip pat priims svečius, San Sebastiano "Real Sociedad" futbolininkus.

Rezultatai:

"Real Madrid" 3 - 0 "Atletico Madrid"

17' [1 - 0] E.Insua (į savus vartus)

57' [2 - 0] Jese

73' [3 - 0] Miranda (į savus vartus)