0

„Lietuvos rytas“ 87:75 (27:20, 25:26, 14:16, 21:13) nugalėjo Saragosos CAI komandą ir įsirašė antrąją pergalę „Last 32” etapo P grupėje. Ši pergalė – ir kerštas už praėjusios savaitės dvikovą, kai Ispanijos klubas 94:60 sutriuškino vilniečius.

Vilniečiai mačą pradėjo tokia startine sudėtimi: Omaras Cookas, Martynas Gecevičius, Gediminas Orelikas, Juanas Palaciosas ir Darius Songaila.

„Lietuvos ryto“ komanda rungtynes pradėjo energingai, bet tai nuo klaidų gynyboje negelbėjo. Tačiau ir varžovų gynyba nežibėjo, tad sirgaliai stebėjo, kaip komandos keitėsi taškais. Tačiau A.Petrovičiaus taktikos į kėlinio pabaigą ėmė viršų ir „Lietuvos rytas“ pradėjo krautis pranašumą. Devintąją minutę vilniečiai pirmavo 23:16, o ketvirtį užbaigė 25:20.

Antrasis kėlinys „Lietuvos rytui“ pateikė ir džiugią, ir blogą žinią. Geroji buvo ta, kad dideliais žingsniais ėmę bėgti vilniečiai susikrovė dviženklį pranašumą (43:32). Blogoji – po šio momento „Lietuvos rytas“ užmigo ir leido svečiams priartėti iki 46:47. Tačiau Vilniaus klubo aistruoliai galėjo atsipūsti, nes „Lietuvos rytas“ iki žengiant į rūbinę susigrąžino didesnį pranašumą – 52:46.

Ilgą laiką trečiajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ kovojo dėl dviženklio pranašumo. Komandos keitėsi taikliais metimais, žaidimas buvo vangus. Tačiau tai labiau pasitarnavo CAI krepšininkams, kurie į lemiamą kėlinį žengė atsilikinėdami 62:66.