Pirmadienį penktosiose Italijos elitinės (Serie A) krepšinio lygos finalo rungtynėse trečiąją vietą reguliariajame sezone užėmęs Rimanto Kaukėno ir Darjušo Lavrinovičiaus Emilijos Redžo „Grissin Bon“ klubas pirmadienį namuose 71:67 (18:15, 20:16, 14:20, 19:16) įveikė penktojoje pozicijoje likusius Sasario „Banco di Sardegna“ krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių vėl išsiveržė į priekį – 3-2.

Pirmuosius du finalo serijos mačus savo aikštelėje „Grissin Bon“ ekipa laimėjo 82:63 (23:18, 29:14, 12:14, 18:17) bei 84:71 (27:17, 20:19, 21:13, 16:22), tačiau svečiuose patyrė dvi nesėkmes – 77:80 (22:26, 15:17, 19:4, 21:33) bei po pratęsimo 90:94 (21:25, 15:23, 20:20, 24:12, 10:14).

14 taškų nugalėtojams pirmadienį pelnė Ojaras Silinis, 13 – Andrea Polonara, po 10 – Amedeo Della Valle ir Rimantas Kaukėnas.

Per 31 žaidimo minutę lietuvis pataikė 1 tritaškį iš 4, 3 dvitaškius iš 4 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2. Be to jis atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo ir prasižengė 3 kartus bei išprovokavo net 5 varžovų pražangas ir lemiamą, likus apie pusantros sekundės iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos.

Vienas prasčiausių rungtynių sezone sužaidęs Darjušas Lavrinovičius tepelnė 2 taškus ir sykį prasižengė. Per 4 aikštelėje praleistas minutes vidurio puolėjas iš Lietuvos pataikė vienintelį mestą dvitaškį, tačiau abu jo tolimi metimai buvo netikslūs.

19 taškų į aikštės šeimininkų krepšį įmetė Rakimas Sandersas, 17 – Shane'as Lawalis, 12 – Jerome'as Dysonas.

Šeštąsias Italijos krepšinio lygos finalo serijos rungtynes klubai trečiadienį žais Sasaryje.