Eurolygos B grupės rungtynėse, kuriose susigrūmė Barselonos „Regal Barcelona“ ir Nancy SLUC klubai, be didesnio vargo rezultatu 82:54 (21:15, 20:20, 25:10, 16:9) nugalėjo ispanai.

Namuose žaidę SLUC komandos krepšininkai užtikrintai žaidė pirmojoje rungtynių pusėje. Lamayne'o Wilsono vedami prancūzai po pirmųjų dviejų kėlinukų atsilikinėjo vos 5 taškais (35:41).

Visgi po ilgosios pertraukos „Regal Barcelona“ klubas ėmė žaisti kur kas geriau ir po truputėlį krovėsi persvarą. Dar vėliau Nancy ekipa užstrigo ispanų gynybos gniaužtuose ir šie pasinaudoję esama padėtimi ėmė triuškinti savo varžovus.