Eurolygos Top-16 etapo rungtynėse Maskvos CSKA ekipa, kurioje žaidžia Ramūnas Šiškauskas, išvykoje rezultatu 66:48 (20:12, 21:13, 8:13, 17:10) sutriuškino Stambulo „Fenerbahce Ulker“ klubą.

CSKA komanda jau nuo pirmosios minutės išsiveržė į priekį ir po J.R.Holdeno baudos metimo komandas skyrė 10 taškų (12:2). Iki pirmojo kėlinuko pabaigos rusų pranašumas sumažėjo iki 8 taškų (20:12). Per pirmąjį ketvirtį R.Šiškauskas surinko 6 taškus.

Vėliau CSKA ekipa savo tempo nemažino. „Fenerbahce Ulker“ klubas dažnai strigo Maskvos komandos gynybos gniaužtuose ir sunkiai rinko taškus, o tuo pasinaudoję rusai iki ilgosios pertraukos savo pranašumą padidino iki 16 taškų (41:25).

Trečiajame kėlinuke rungtynes stebėję žiūrovai pamatė dviejų puikiai besiginančių komandų dvikovą. Tai į naudą išėjo turkams, kurie prieš lemiamą ketvirtį atotrūkį sumažino iki 11 taškų (38:49).

Vis dėlto ketvirtajame kėlinuke CSKA komanda atsigavo ir vėl ėmė tolti nuo savo varžovų. Ketvirčio pradžioje rusai spurtavo 10:0 ir užsitikrino ramią rungtynių pabaigą (59:40). Nors per paskutiniąsias tris minutes nei viena komanda nepelnė taškų, visgi mačo pabaigoje džiaugsmo šokį šoko CSKA klubas.

R.Šiškauskas iš viso aikštelėje praleido 32 minutes ir per šį laiką pelnė 14 taškų (3/8 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 1 kamuolį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Fenerbahce Ulker“: G.Giričekas 13, S.Erdenas 8 (11 atk. kam.), O.Savas 6.

CSKA: R.Šiškauskas 14, T.Morrisas 12 (10 atk. kam.), V.Chriapa 11 (6 atk. kam.), Z.Planiničius 9.