Ketvirtadienį Eurolygoje įvykusioje autsaiderių kovoje be Aleksejaus Švedo, Devino Bookerio, Stefano Jovičiaus ir Janio Timma rungtyniavusi Maskvos srities „Chimki“ (3/25) svečiuose 81:92 (15:8, 23:26, 22:28, 21:30) nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ (8/21) komandai.

„Chimki“ pirmavo nuo pat pirmosios susitikimo minutės iki trečiojo kėlinio pabaigos, o didžiausia persvara siekė 11 taškų. Kai ketvirtame kėlinyje rezultatas buvo lygus, „Crvena Zvezda“ trijų minučių atkarpą sužaidė 14:0 ir susikrovusi solidžią persvarą išlaikė ją iki pat rungtynių pabaigos.

Pergalę pirmose tarpusavio rungtynėse iškovojo „Chimki“, kai spalio 30-ą įveikė „Crvena Zvezda“ rezultatu 83:77.

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas 22, Dejanas Davidovacas 16, Corey Waldenas 15, Ognjenas Dobričius 12.

„Chimki“: Errickas McCollumas 29 (6/9 dvit., 3/8 trit., 8/10 baud., 33 naud. bal), Jordanas Mickey 27 (13/20 dvit., 0/3 trit., 1/2 baud., 24 naud. bal.), Sergejus Karasevas 8.