Sekmadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje buvo žaidžiamos vienerios 7-ojo turo rungtynės. „Cardiff“ savų žiūrovų akivaizdoje turėjo pripažinti „Burnley“ ekipos pranašumą. Dvikova baigėsi rezultatu 1:2 (0:0).

Dar vienas pralaimėjimas „Cardiff“ komandai reiškia, kad pirmosios sezono pergalės dar reiks palaukti bent savaitę. Šiuo metu Velso sostinės komanda „Premier“ lygoje dalinasi 18-20 vietas.

„Burnley“ tai buvo antroji pergale šiame aukščiausios Anglijos futbolo lygos sezone. Su 7 taškais „Burnley“ išlieka lentelės viduryje – kartu su „Crystal Palace“ ir „West Ham“ dalinasi 12-14 pozicijas.

Dvikova prasidėjo kontaktiniu futbolu ir bandymų įmušti įvartį po standartinių situacijų. Pirmajame kėlinyje geriau atrodė „Cardiff“ futbolininkai, jie vien per pirmas 45 minutes 10 kartų smūgiavo link vartų, tačiau iki ilgosios pertraukos pasižymėti nepavyko niekam (0:0).

Antrajame kėlinyje komandos pradėjo mušti įvarčius. 51-ą minutę „Burnley“ į priekį išvedė J. Gudmundssonas, vėliau, 60-ą minutę rezultatą išlygino J. Murphy, tačiau svečiai po dešimties minučių vėl pelnė įvartį, garantavusį pergalę šio vakaro susitikime. Tai 70-ą minutę pavyko padaryti S. Vokes'ui.

Verta paminėti tai, kad šeimininkai link vartų smūgiavo net 19 kartų, 5 kartus „Burnley“ komandą gelbėjo vartininkas. Svečiai, savo ruožtu, įmušė 2 įvarčius iš lygiai tiek pat bandymų. Link vartų „Burnley“ viso smūgiavo vos 3 kartus.