Paskutinę sekundę nesėkmę Eurolygoje patyrė Madrido „Real“ (18/8) klubas, kuriam tai buvo antrasis pralaimėjimas paeiliui. Pablo Laso auklėtiniai svečiuose po dramatiško mūšio 74:75 (21:20, 23:21, 22:18, 8:16) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (13/11) krepšininkams, pasiekusiems trečiąją pergalę per paskutinius keturis mačus turnyre.

Didžiąją rungtynių dalį situaciją ant parketo kontroliavo svečiai iš Madrido ir dar ketvirtajame kėlinyje jie turėjo didžiausią pranašumą per visą mačą – 9 taškų (74:65).

Vis dėlto, tai pergalės neužtikrino. Po šio momento, beveik 6 minutes, svečiai nesugebėjo pelnyti nė vieno taško ir tai padėjo aikštės šeimininkams sugrįžti į rungtynes.

Tel Avivo krepšininkai spurtavo 10-0. Daugiausiai prie šios atkarpos prisidėjo Keenanas Evansas, pelnęs šešis taškus, o rezultatą baudų metimais likus 37 sekundėms persvėrė Scottie Wilbekinas (74:75).

Per likusį laiką svečiai turėjo net tris galimybes išsigelbėti, tačiau svarbiausiu metu metimai skriejo pro šalį ir pergalė atiteko žydams.

„Real“: Guerschonas Yabusele 14 (1/6 dvit., 4/7 trit., 7 atk. kam.), Vincentas Poirieras 13, Thomasas Heurtelis 11 (5 rez. perd.), Gabrielis Deckas 10, Adamas Hanga 8 (7 atk. kam.).

„Maccabi“: Keenanas Evansas 19 (4/5 dvit., 3/4 trit., 2/3 baud.), Scottie Wilbekinas ir Jamesas Nunnally (8 atk. kam.) po 14, Jalenas Reynoldsas 12 (7 atk. kam.), Derrickas Williamsas 11.