0
TV3

Prancūzijos „Ligue 1“ čempionate trečiadienį vyko 36-tojo turo mačai. Po jų paaiškėjo naujasis šalies čempionas.

Stipriausiu klubu šį sezoną tapo Marselio „Olympique“ klubas, kuris po pergalės namuose 3:1 (1:1) prieš „Rennes“ anksčiau laiko užsitikrino pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje.

Šeimininkai jau 4 mačo minutę buvo priekyje, kai baudos smūgiu pasižymėjo gynėjas Gabrielis Heinze, tačiau 37 min. svečių puolėjas Jimmy's Briando smūgiu galva rezultatą išlygino – 1:1.

Vis dėlto Marselio vienuolikė taip reikalingą pergalę iškovojo, nes 75 minutę iš arti pasižymėjo Mamadou Niangas, o dar po dviejų minučių pergalę įtvirtino Lucho Gonzalezas – 3:1.

Po šios pergalės Marselio „Olympique“ prieš artimiausias persekiotojas „Auxerre“ ir „Lille“ komandas pirmauja jau aštuoniais taškais, o iki čempionato pabaigos liko vos du turai.

„Olympique“ klubas šį titulą iškovojo net po 18 metų pertraukos.