0

Šeštadienį Londono „O2“arenoje susirinkę krepšinio aistruoliai išvydo reto grožio reginį. Antrosiose NBA reguliariojo sezono rungtynėse Europoje Naujojo Džersio „Nets“ ekipa net po trijų pratęsimų rezultatu 137:136 (30:23, 32:42, 26:23, 22:22, 9:9, 7:7, 11:10) palaužė be traumuoto Lino Kleizos rungtyniavusius Toronto „Raptors“ klubo krepšininkus.

Priminsime, kad penktadienį istorinėse pirmosiose NBA reguliariojo sezono rungtynėse Europoje Londone pergalę rezultatu 116:103 taip pat iškovojo „Nets“.

Ketvirto  kėlinuko pabaigoje „Nets“ ekipa turėjo proga išplėšti pergalę, tačiau paskutinę sekundę Derono Williamso paleistas dvitaškis tikslo nepasiekė. Pirmajame pratęsime tokią pat progą turėjo „Raptors“, bet lemiamo metimo Andrea Bargnani pataikyti nepavyko ir NBA komandos turėjo žaisti dar vieną pratęsimą.

Per dar pridėtas penkias minutes kova vyko vėl taškas į tašką, kol pabaigoje Toronto klubas turėjo dar vieną šansą išplėšti pergalę, tačiau ir DeMaro DeRozano metimas skriejo pro šalį ir komandos turėjo žaisti trečiąjį pratęsimą. Pridėtinio laiko pabaigoje „Nets" pirmavo vienu tašku ir A. Bargnani vėl turėjo progą išplėšti pergalę. Visgi italas vėl buvo netaiklus ir Naujojo Džersio klubas iškovojo pergalę.

„Nets“: B. Lopezas 34 (14 atk. kam., 8 bl.), S. Vujačičius 25, D. Williamsas 21 (18 rez. perd.), K. Humphries 20 (17 atk. kam.), T. Outlaw 14, J. Farmar 12.

„Raptors“: A. Bargnani 35 (12 atk. kam.), D. DeRozanas 30, L. Barbosa 22, E. Davisas 12 (15 atk. kam.), A. Johnsonas ir J. Baylessas - po 10.