Prancūzijoje vykstančiame ketvirtajame šio sezono pasaulio biatlono taurės etape šeštadienį surengtos vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynės.

Nugalėtoju tapo iš ketvirtos vietos startavęs prancūzas Quentinas Fillonas Maillet, uždengęs visus 20 taikinių ir finišavęs per 30 min. 58.3 sek. Antras išliko rusas Eduardas Latypovas (+16.1 sek., 2 baudos ratai), o iki trečios vietos pakilo norvegas Vetle Sjaastadas Christiansenas (+16.2, 0).

Sprinto laimėtojas norvegas Johannesas Thingnesas Boe anksti pridarė klaidų šaudykloje, suko 3 baudos ratus ir finišavo 5-as (+43.3).

38-ą starto poziciją turėjęs Vytautas Strolia užsidirbo 5 baudos ratus, prarado dvi vietas ir finišavo 40-as (+3:52.0). V.Strolia pelnė 1 įskaitinį pasaulio taurės tašką.

O.Fillonas Maillet su 315 tšk. tapo naujuoju pasaulio taurės sezono lyderiu ir įgijo trapią persvarą prieš švedą Sebastianą Samuelssoną (312) bei prancūzą Emilieną Jacqueliną (311).

V. Strolia su 106 tšk. nukrito į 29-ą vietą.

Sekmadienį etapą užbaigs prestižinės vyrų ir moterų bendro starto lenktynės, kur startuos tik po 30 pajėgiausių sportininkų bei sportininkių. Moterys turės įveikti 12,5 km distanciją, vyrai – 15 km.