Antrame Eurolygos finalinio ketverto pusfinalyje šeimininkai Atėnų “Panathinaikos” užtikrintai įveikė Vitorijos “Tau Ceramica” rezultatu 67:53 ir finale sekmadienį susitiks su Maskvos CSKA.

Graikų ekipa į priekį išsiveržė nuo pirmųjų minučių, o ispanai iškart susidūrė su kieta varžovų gynybą, kuri labai retai leido jiems mesti laisviems. Viena rezultatyviausių Eurolygos ekipų per kėlinuką nesugebėjo įmesti ir dešimties taškų – 18:9 “Panathinaikos” naudai.

Antrame kėlinuke žaidimo braižas nesikeitė – graikai puikiai gynėsi ir sėkmingai stabdė varžovų atakas, net kai šie po kelis kartus atkovodavo kamuolius puldami – 35:21 po dviejų kėlinukų.

Trečiame kėlinuke “Tau Ceramica” ir toliau nesėkmingai bandė pakeisti rungtynių eigą. Tuo tarpu įsimėtė Ramūnas Šiškauskas, pataikęs kelis metimus iš eilės bei sėkmingai rungtyniavęs gynyboje. Aikštelėje pasirodė ir Robertas Javtokas, kuris spėjo pasižymėti viena klaida ir dviem blokuotais metimais – 47:35 po trijų kėlinukų.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje “Panathinaikos” iškart padidino pranašumą iki 16 taškų (53:37), tačiau ispanai atsakė tolimu metimu, o kitoje atakoje Serkanas Erdoganas privertė varžovus užsidirbti nesportinę pražangą. Po dar vieno S.Erdogano tritaškio likus 4 min. baskai priartėjo iki šešių taškų – 53:47. Netrukus penktąją pražangą užsidirbo Luisas Scola, o likus kiek mažiau nei dviem minutėms iš toli pataikė Milošas Vujaničius ir skirtumas šoktelėjo iki 10 - 61:51. Per likusį laiką šeimininkai išlaikė pranašumą bei iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 67:53.