Vidas Ginevičius dviem šaltakraujiškais metimais ištempė Kėdainių „Nevėžio“ (10-17) komandą į pratęsimą, o Šarūno Kulevičiaus dvitaškis nulėmė pergalę.

Gintaro Leonavičiaus treniruojama ekipa Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse savo žiūrovų akivaizdoje 70:69 (17:14, 14:17, 11:17, 21:15, 7:6) palaužė Alytaus „Dzūkijos“ (11-17) krepšininkus.

Likus žaisti kiek daugiau nei keturias minutes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Nevėžis“ atsilikinėjo 9 taškais (49:58), tačiau Vidas Ginevičius smeigė du tritaškius ir padėjo šeimininkams spurtuoti 14:5 bei išlyginti rezultatą (63:63).

Paskutinius du taškus likus penkioms sekundėms baudų metimais pelnė taip pat 35 metų veteranas V.Ginevičius. Papildomą penkių minučių kėlinuką keturiais taškais be atsako pradėjo kėdainiečiai, bet svečiai prieš paskutiniąją mačo minutę rezultatą persvėrė savo naudai (69:68, 44-ąją min.).

Tai buvo paskutiniai „Dzūkijos“ taškai. Tauras Jogėla ir Paulius Dambrauskas apsikeitė netaikliais šūviais. Lemiamą vinį įkalė Š.Kulevičius, kuris varžovams paliko viso labo septynias sekundes. Po minutės pertraukėlės į aikštelę grįžę svečiai užpulti nesugebėjo ir teko pripažinti „Nevėžio“ pranašumą.

„Nevėžis“: Gintaras Leonavičius 16 (1/7 trit.), Aurimas Adomaitis 13, Tauras Jogėla 12 (10 atk. kam.), Žydrūnas Kelys 11, Vidas Ginevičius 8.

„Dzūkija“: Giedrius Staniulis 17 (19 atk. kam., 7 išpr. praž.), Šarūnas Vingelis 16, Adamas Lapeta 11 (9 atk. kam.).

Kitas rungtynes „Nevėžis“ žais balandžio 5 d., kuomet išvykoje surems ginklus su Prienų „TonyBet“ klubu.