Romos „Lottomatica“ krepšininkai iškovojo ketvirtąją pergalę Eurolygos C grupėje, namuose po atkaklios kovos rezultatu 76:67 (19:14, 18:16, 17:15, 22:22) nugalėję Stambulo „Fenerbahce Ulker“ komandą.

Šeimininkai išsiveržė į priekį dar pirmajame kėlinuke, o antrajame ketvirtyje po R.Gabini tritaškio ir A.Hudsono dvitaškio su pražanga skirtumas tarp ekipų tapo dviženklis (37:27). Intriga sugrįžo ketvirtajame ketvirtyje, kai D.Mrsičius pataikė tritaškį ir sušvelnino atsilikimą iki 6 taškų (57:63), o likus dviems minutėms po M.Turkčano baudos metimų ekipas skyrė vos 3 taškai (64:67). Vis dėlto "Lottomatica" krepšininkai išlaikė pranašumą ir iškovojo pergalę 76:67.

„Lottomatica“: A.Hutsonas 26, S.Becirovičius (7 rez.perd.) ir R.De La Fuente (11 atk.kam.) - po 11, R.Gabini 8, P.Brezecas 7 (7 atk.kam.).

„Fenerbahce Ulker“: M.Turkčanas 21 (14 atk.kam., 5 kld.), O.Savas 10, D.Mrsičius (tritaškiai 3/8) ir D.Smithas - po 9, R.Basakas 6.