Londono derbyje – „Chelsea“ ir „Tottenham“ lygiosios

Anglijos „Premier“ lygoje įvykęs Londono derbis tarp „Chelsea“ ir „Tottenham“ baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Steveno Bergwijno 9-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Timo Werneris 11-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Serge‘as Aurieras 16-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Edouardas Mendy ir rezultatas išliko nepakitęs.

Hakimas Ziyecas 67-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

Puikios atakos metu tikslaus perdavimo sulaukęs Masonas Mountas 81-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Hugo LLorisas sėkmingai atrėmė kamuolį.