Mindaugui Kuzminskui šventinės Graikijos lygos rungtynės baigėsi nesėkmingai. Skelbiama, kad lietuvis patyrė kairės rankos lūžį.

Atėnų AEK išplatintame pranešime skelbiama, kad kol kas nėra aišku, kiek krepšininkas nežais, bet situacija neatrodo optimistinė.

Be lietuvio likusi AEK (5/6) vakar 78:89 (17:17, 18:24, 22:27, 21:21) svečiuose nusileido Atėnų „Peristeri“ (6/5) klubui.

M. Kuzminskas per 12 minučių buvo spėjęs pelnyti 9 taškus.

Krepšininkas šiemet yra vienas AEK lyderių. 34 metų 206 cm ūgio lietuvis šiame sezone Graikijos lygoje per 22 minutes vidutiniškai renka 14,6 taško, atkovoja 4,2 kamuolio ir atlieka 1,8 rezultatyvaus perdavimo.

Čempionų lygoje per 21 minutę vidutiniškai renka 13,7 taško, atkovoja 4,7 kamuolio ir atlieka 1,2 rezultatyvaus perdavimo.