Lietuvos krepšinio lygos (LKL) susitikime tarp Utenos „Juventus" ir Vilniaus „Lietuvos ryto" krepšininkų vos nebuvo užfiksuota staigmena. Namuose rungtyniavę ir didžiąją mačo dalį pirmavę uteniškiai tik po dramatiškos kovos 90:93 (22:21, 22:15, 16:25, 20:22) turėjo pripažinti vilniečių pranašumą.

Vaido Čepukaičio ir Gedimino Maceinos tiksliais metimais prasidėjusiose rungtynėse sužaidus tris minutes „Juventus" klubas turėjo keturių taškų pranašumą (8:4), tačiau Martyno Gecevičiaus ir Brado Newley tikslių atakų dėka "Lietuvos rytas" netruko persverti rezultatą savo naudai - 9:8. Visgi „Juventus" vėl spurtavo 5:0 ir po Mariaus Prekevičiaus dvitaškio su pražanga susigrąžino keturių taškų persvarą - 13:9. "Lietuvos rytas" surengė dar vieną spurta 10:3 ir likus žaisti pustrečios minutės šiek tiek nutolo - 19:16. Kėlinio pabaigoje uteniškiai rungtyniavo šiek tiek sėkmingiau ir po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje - 22:21.

Antrąjį kėlinį „Juventus" pradėjo atkarpa 9:0 ir po Jono Elvikio tolimo metimo aikštės šeimininkai pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą - 31:21. Po keturių iš eilės Šarūno Jasikevičiaus keturių taškų iš eilės „Lietuvos rytas" buvo sumažinęs deficitą (25:31), tačiau M.Prekevičius ir Žygimantas Šeštokas tiksliomis atakomis atstatė dešimties taškų „Juventus" pranašumą - 35:25. Kėlinio pabaigoje vilniečiams vėl pavyko truputį priartėti, tačiau įpusėjus mačui ir toliau priekyje buvo Utenos komanda - 44:36.

Vos prasidėjus trečiajam kėliniui „Juventus" dar kartą įgijo dešimties taškų pranašumą (48:38), tačiau vilniečiai atsakė atkarpa 7:0 ir po B.Newley dėjimo sumažino deficitą iki trijų taškų - 45:48. Po Roberto Giedraičio paprašytos minutės pertraukėlės audringai savo sirgalių palaikomi uteniškiai var sugebėjo atsitiesti, o A.Kieža galingu dėjimu įpusėjus kėliniui padidino „Juventus" persvarą iki septynių taškų - 54:47. Kėlinio viduryje du tritaškius iš eilės pataikė Khalidas El-Aminas ir „Lietuvos rytas" po labai ilgos pertraukos vėl išsiveržė į priekį - 55:54. Minimalią persvarą vilniečiai išsaugojo iki pat kėlinio pabaigos ir po trisdešimties minučių buvo priekyje - 61:60.

Ketvirtajame kėlinuke toliau vyko kova taškas į tašką. Sužaidus 3 minutes M.Prekevičius tritaškis išvedė „Juventus“ į priekį – 65:63. Visgi čia pat svečiai atsakė atkarpa 10:0 bei atitrūko – 73:65. Karštai savų žiūrovų palaikomi uteniškiai neketino susitaikyti su pralaimėjimu bei įmetę 5 taškus be atsako sugrąžino intrigą – 70:73. Po A.Trifunovičiaus paprašytos minutės pertraukėlės iniciatyvos ėmėsi Š.Jasikevičius. Po jo perdavimo Milko BJelica pelnė du taškus su pražanga, o netrukus įžaidėjas pridėjo tritaškį ir „Lietuvos rytas“ truktelėjo į priekį – 81:75. Šeimininkai turėjo savo atsaką – A.Adomatis pelnė dvitaškį su pražanga – 78:81. Likus žaisit 26 sekundes J.Elvikis baudos metimai sumažino deficitą iki minimumo – 80:81. „Juventus“ krepšininkai leido varžovams kontroliuoti kamuolį ir laiką pražanga sustabdė likus 4 sekundėms. Visgi baudos metimai nebuvo metami, nes šeimininkai turėjo tik 2 komandines pražangas. Bandydami gaudyti šalies čempionus paliko be priežiūros Steponą Babrauską, kuris su lyg sirena įmetė dvitaškį – 93:90.

„Juventus": A.Adomaitis 15 (6/6 dvitaškiai), A.Kieža 13 (6/8 dvitaškiai, 6 atk. kam.), G.Maceina 12 (5 atk. kam. 6 rez. perd.), M.Prekevičius 11, V.Čepukaitis ir J.Elvikis po 10.

„Lietuvos rytas": K.El-Aminas 17 (5/7 tritaškiai), B.Newley ir Š.Jasikevičius (5/12 dvitaškiai) po 13, J.Valančiūnas (10 atk. kam.) bei M.Gecevičius po 12, M.Bjelica 8.