Puikiai antrąją susitikimo pusę sužaidę Vilniaus „Lietuvos ryto" krepšininkai VTB Vieningosios lygos turnyre išvykoje 82:69 (22:18, 19:19, 26:12, 15:20) sutriuškino Dnepropetrovsko „Dnipro" (1/4) ekipą ir pirmąjį A grupės ratą baigė savo sąskaitoje turėdami tris pergales ir du pralaimėjimus.

Šiose rungtynėse į aikštelę sugrįžo traumą išsigydęs Jerry Johnsonas, tačiau vilniečiams negalėjo padėti traumas besigydantys Artūras Jomantas ir Jonas Valančiūnas.

Lietuvos čempionai gerokai sėkmingiau pradėjo susitikimą ir po Martyno Gecevičiaus, Brado Newley bei Milko Bjelicos metimų sužaidus tris minutes įgijo šešių taškų pranašumą - 8:2. Visgi aikštės šeimininkai atsakė atkarpa 7:2 ir įpusėjus ketvirčiui vilniečių persvara sumažėjo iki minimumo (9:10), o netrukus ukrainiečiai pirmą kartą išsiveržė į priekį - 14:13. Kėlinio pabaigoje keturis taškus iš eilės po puikių Šarūno Jasikevičiaus perdavimų pelnė M.Bjelica ir po pirmųjų dešimties minučių „Lietuvos rytas" buvo priekyje rezultatu 22:18.

Keturiais taškais iš eilės antrąjį kėlinį pradėję „Dnipro" krepšininkai dar kartą atstatė pusiausvyrą (22:22), tačiau dvitaškį su pražanga pataikė Arvydas Šikšnius, du taškus pridėjo M.Bjelica ir vilniečiai vėl šiek tiek nutolo - 27:22. Likus žaisti tris minutes vilniečiai turėjo šešių taškų pranašumą (36:30), tačiau ukrainiečiai atsakė dviem tritaškiais iš eilės ir rezultatas dar kartą tapo lygus - 36:36. Prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei penkis taškus iš eilės surinko Kenanas Bajramovičius ir įpusėjus susitikimui vilniečiai vėl buvo priekyje - 41:37.

Trečiąjį ketvirtį ir vėl geriau pradėjo vilniečiai, kurie po Stepono Babrausko bei B.Newley tikslių metimų įgijo septynių taškų pranašumą - 48:41. Negana to, sužaidus keturias minutes vilniečiai pelnė dar septynis taškus iš eilės ir po S.Babrausko tritaškio bei M.Bjelicos dvitaškio „Lietuvos ryto" atotrūkis padidėjo iki penkiolikos taškų - 58:43. Likus žaisti tris minutes vilniečių pranašumas jau siekė devyniolikos taškų ribą (62:43), o po trijų kėlinių vilniečiai buvo priekyje 67:49.

Paskutinės dešimt minučių šiose rungtynėse tebuvo formalumas. „Lietuvos ryto" komandos vyr. treneris Aleksandras Trifunovičius leido pasireikšti mažiau rungtyniaujantiems krepšininkams, todėl tuo pasinaudoję aikštės šeimininkai mačo pabaigoje šiek tiek sumažino savo deficitą. Visgi Lietuvos čempionai įgyto solidaus pranašumo neišbarstė ir iškovojo pergalę rezultatu 82:69.

„Dnipro": S.Burttas 22, M.Austinas 11, D.Ivanovas 8.

„Lietuvos rytas": K.Bajramovičius 16 (dvitaškiai 5/7), B.Newley 14 (dvitaškiai 5/5, 6 rez. perd.), M.Bjelica 13, C.Nalga 9 (7 atk. kam.), S.Babrauskas 8, A.Šikšnisu ir M.Gecevičius - po 5, Kh.El-Aminas, Š.Jasikevičius ir J.Johnsonas - po 4.