Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai pratęsė pergalių seriją LKL čempionate. Aleksandro Petrovičiaus auklėtiniai Panevėžyje 98:68 sutriuškino „Lietkabelio“ komandą.

Lietuvos rytas“ vertėsi be dviejų aukštaūgių - Dariaus Songailos ir Tautvydo Lydekos.

Startinis vilniečių penketas: Z.Dowdellas, M.Gecevičius, R.Seibutis, J.Palaciosas ir S.Jelovacas.

Susitikimo pradžia svečiams buvo nesėkminga - „Lietkabelis“ išsiveržė į priekį 0:6 (3 min.). Tačiau šeimininkai pranašumu džiaugėsi neilgai - M.Gecevičius pataikė tolimą metimą ir persvėrė rezultatą (9:8, 6 min.). Po truputį įsibėgėjęs „Lietuvos rytas“ po pirmojo kėlinio pirmavo jau 9 taškais (23:14).

A.Glyniadakis pelnė 4 taškus iš eilės - 27:20 (13 min.).

S.Babrauskas ir Z.Dowdellas smeigė po tritaškį - vilniečiai nutolo 42:26. Ketvirtis baigėsi taikliais S.Jelovaco ir M.Gecevičiaus metimais (50:32).

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė - „Lietuvos rytas“ toliau išlaikė saugų pranašumą (64:41, 25 min.). Kėlinio pabaigoje A.Glyniadakis dar du kartus pranoko „Lietkabelio“ priekinės linijos žaidėjus (70:49).

A.Petrovičiaus auklėtiniai iškovojo nesunkią pergalę 98:68 ir toliau išliko vienvaldžiais LKL lyderiais.