Sekmadienį „Lietuvos rytas“ išvykoje susitiko su Zgoželeco „Turow“ ekipa. Vilniečiai 74:62 nugalėjo varžovus ir iškovojo šeštąją pergalę Jungtinės lygos A grupėje, skelbia bc.lrytas.lt.

Susitikime svečiams negalėjo padėti traumuotas įžaidėjas Omaras Cookas.

Startinis „Lietuvos ryto“ penketas: M.Tepičius, M.Gecevičius, R.Seibutis, J.Palaciosas ir T.Lydeka. P

irmuosius mačo taškus pelnė T.Lydeka, netrukus dvitaškį pridėjo M.Gecevičius. Tačiau šeimininkai greitai išlygino rezultatą (6:6). Aikštėje pasirodęs D.Songaila puikiai įsijungė į „Lietuvos ryto“ žaidimą ir pelnė 5 taškus (13:12, 7 min.). Po pirmojo kėlinio D.Bauermanno auklėtiniai pirmavo 15:12.

J.Palaciosas tapo galvos skausmu „Turow“ komandos gynybai, o netrukus tritaškį pataikęs M.Gecevičius padidino skirtumą (28:23, 17 min.). Įpusėjus rungtynėms 38:32 pirmavo „Lietuvos rytas“.

Trečiame kėlinyje šeimininkai perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį (53:55, 30 min.).

Vilniečiai puikiai pradėjo lemiamą ketvirtį: M.Tepičius pelnė 4 taškus, G.Orelikas užbaigė greitą ataką (59:55). „Lietuvos ryto“ ekipa toliau aktyviai gynėsi ir neleido vienai rezultatyviausių turnyro komandų demonstruoti savojo žaidimo. M.Gecevičius smeigė tritaškį, D.Songaila pataikė iš vidutinio nuotolio - „Turow“ viltys iškovoti pergalę buvo užgesintos (72:62, 39 min.). Galutinis rezultatas - 74:62.