Lietuvos jaunimo (U-19) krepšinio rinktinė sėkmingai pradėjo kovas pasaulio čempionate, vykstančiame Graikijoje.

Gedimino Petrausko auklėtiniai pirmosiose A grupės rungtynėse nepaliko vilčių Senegalo rinktinei, kurią įveikė 76:52 (18:12, 18:18, 27:8, 13:14)

Mūsiškiams ilgą laiką nepavyko atitrūkti ir įpusėjus mačui pavyko susikrauti tik 6 taškų pranašumą. Vis tik trečiasis kėlinys buvo laimėtas net 27:8 ir intrigos rungtynėse daugiau nebuvo.

Rezultatyviausiais žaidė Kauno „Žalgirio“ narys Rokas Jokubaitis per beveik 22 minutes pelnė 17 taškų (1/3 dvit., 4/5 trit., 3/4 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

Klaidas Metrikis pridėjo 12 taškų (2/8 trit.).

Senegalui 13 taškų pelnė Las Palmo „Gran Canaria“ priklausantis Biramas Faye.