Dar rungtynių pradžioje varžovus paleidęs Vilniaus „Wolves“ klubas taip ir neatsitiesė bei patyrė nesėkmę Europos taurės turnyre.

Vilniečiai svečiuose 59:72 nepasipriešino Stambulo „Bešiktaš“ krepšininkams ir patyrė jau penktą nesėkmę iš eilės turnyre.

Po pralaimėjimo „Wolves“ strategas Kęstutis Kemzūra pripažino, kad tokį rezultatą lėmė itin prastas pirmasis kėlinys, kuris buvo pralaimėtas rezultatu 9:18.

„Pirmasis kėlinys mums kainavo rungtynes. Varžovai mums neleido užpulti, o pirmoje susitikimo dalyje padarėme dar ir 12 klaidų. Maža to, oponentai rinkosi kamuolius puolime ir jų sugriebė 10 bei taisė savo metimus antraisiais šansais.

Antroje dalyje stengėmės sugrįžti į rungtynes. Ją laimėjome, bet šį kartą to buvo maža“, – kalbėjo K.Kemzūra.