Kauno „Žalgirio“ krepšininkai tik ketvirtajame kėlinuke perėmė iniciatyvą ir vos neišleido jos iš rankų. Estai prametė paskutinį metimą, o kauniečiai vos vieno taško skirtumu 73:72 (18:23, 17:20, 21:14, 17:15) įveikė Estijos čempionę Tartu „Rock“ komandą.

Jau rungtynių pradžioje sėkmingai žaidęs G.Tsintsadzė pelnė 7-ąjį tašką, o estai pabėgo į priekį 9:2. Kauniečiai pradėjo vytis varžovus ir kelias atakas paspaudę „Rock“ krepšininkus po visą aikštelę spurtavo 5:0 bei išlygino rezultatą - 12:12. Vis dėlto perimti iniciatyvos "Žalgiriui" nepavyko. Tris tolimus metimus prametė į atakuojančio gynėjo poziciją nustūmtas W.Deane'as, o T.Beardas įmetė iš toli ir grąžino estams 7 taškų persvarą (21:14). Po pirmojo kėlinuko „Rock“ pirmavo 23:18.

Pakeisti situacijos kauniečiams nepavyko ir antrajame kėlinuke. Lyderio vaidmens Estijos ekipoje ėmęsis T.Beardas nesunkiai rinko taškus, o po G.Tsintsadzės prasiveržimo kėlinuko viduryje „Rock“ klubas pirmąsyk įgijo dviženklį pranašumą - 36:25. Estų pranašumas buvo padidėjęs ir iki 13 taškų, bet kauniečiai pelnė 6 taškus be atsako ir sumažino atsilikimą iki 7 taškų (31:38). Po antrojo kėlinuko „Rock“ buvo priekyje 43:35.

Po didžiosios pertraukos T.Beardas grąžino estams dviženklį skirtumą (45:35), bet iniciatyvos ėmėsi P.Jankūnas. Jis pelnė 6 taškus iš eilės ir išlygino rezultatą - 51:51. Tačiau G.Kullamae pataikė tritaškį ir „Rock“ klubas vėl pirmavo. Prieš lemiamą susitikimo dalį kauniečiai vis dar atsilikinėjo 56:57.

Ketvirtąjį kėlinuką žalgiriečiai pradėjo spurtu 7:0 ir išsiveržė į priekį 63:57. „Rock“ krepšininkai nenorėjo užleisti pozicijų, todėl T.Beardas pataikė du metimus iš eilės ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų (61:63). Tačiau Ž.Janavičius pataikė tolimą metimą ir likus 6 minutėms „Žalgiris“ turėjo 7 taškų persvarą - 68:61. Kėlinuko pabaigoje estai kelis sykius taikliai atakavo krepšį, o kauniečiams užpulti nepavyko. Paskutinėmis sekundėmis „Rock“ klubui pergalę galėjo išplėšti G.Tsintsadze, bet jo dvitaškis skriejo pro šalį. „Žalgiris“ iškovojo sunkią pergalę 73:72.

Geriausiu „Žalgirio“ žaidėju pripažintas Paulius Jankūnas, „Rock“ - Tanoka Beardas.

„Žalgiris“: M.Brownas 15 (5 kld.), R.Varda 13, P.Jankūnas 11 (7 atk.kam., 4 per.kam.), J.Mačiulis ir Ž.Janavičius - po 9, L.Woodsas 8, W.Deane'as 7 (tritaškiai 1/7, 6 rez.perd., 4 per.kam.).

„Rock“: T.Beardas 19 (7 atk.kam. 3 rez.perd.), G.Tsintsadze 15 (8 atk.kam.), J.Taltsas 10, A.Paade 8.

Pusfinalyje kauniečiai 76:89 nusileido Vilniaus „Lietuvos rytui“, o estai - 73:86 pralaimėjo Rygos „Barons“ krepšininkams.