Penktadienį, „Basket Hall“ arenoje įvyko Eurolygos turnyro, septintojo turo rungtynės tarp Kauno „Žalgirio“ (3/4) ir Krasnodaro „Lokomotiv“ (6/1) klubų. Namuose žaidę „Lokomotiv“ krepšininkai sutriuškino kauniečius 80:50 (28:14, 25:3, 12:10, 15:23).

Krasnodaro „Lokomotiv“ 80:50 Kauno „Žalgiris“

Rungtynių eiga:

Ketvirtasis kėlinys:

Nieko nebelemiančiame kėlinyje Krasnodaro krepšininkai gynyboje apsileido, o puolime nebesistengė perlipti per žalgiriečių galvas. Tuo pasinaudoję kauniečiai sumažino skirtumą ir šiek tiek pagerino įmestu/praleistu taškų santykį.

Trečiasis kėlinys:

Po ilgosios pertraukos „Žalgirio“ puolimas neapsitaisė. Per pirmus du kėlinius vos 17 taškų pelnė kauniečiai, trečiajame pridėjo tik 10. Kauno „Žalgirio“ laimei „Lokomotiv“ krepšininkai puolime taip pat nežibėjo, rusai per kėlinį surinko 12 taškų. Po trijų kėlinių rezultatu 65:27 pirmauja šeimininkai.

Antrasis kėlinys:

„Lokomotiv“ krepšininkai antrajame kėlinyje tiesiog sumindžiojo Kauno „Žalgirį“. Krasnodaro komanda kėlinį laimėjo 22 taškų persvara, o žalgiriečiai įmetė vos 3 taškus per visą kėlinį. Įpusėjus rungtynėms „Žalgiris“ pralaimi 17:53.

Pirmasis kėlinys:

Šeimininkai, Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšininkai nuo rungtynių pradžios pradėjo bėgti nuo žalgiriečių. 10:0 spurtavę rusai jau antrąją rungtynių minutę turėjo dešimties taškų persvarą, o laikui einant sugebėjo susikrauti ir dar didesnę persvarą. Po pirmojo kėlinio „Žalgiris“ atsilieka 14:28, o „Lokomotiv“ australo, Ryan Broekhoff jau pelnė 10 taškų.

Situacija prieš rungtynes:

Ekipos jau buvo susitikusios šių metų Eurolygos turnyre. Kaune vykusiose rungtynėse 76:74 laimėjo „Lokomotiv“ klubas, tačiau viskas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. „Lokomotiv“ krepšininkai laimėję šias rungtynes užsitikrintu vietą „top 16“ etape.

Praėjusią savaitę „Panathinaikos“ nugalėję „Lokomotiv-Kuban“ krepšininkai yra geriausiai besiginantys Eurolygoje – varžovams leidžia įmesti tik 69,2 taško ir atkovoti 26,5 kamuolio. Tiesa, „Žalgirio“ gynyba irgi šį sezoną spindi, žalgiriečiai priešininkams leidžia įmesti 72,7 taško.