Martynas Varnas pridėjo penkis taškus, vėliau – tritaškį, taip rinkęs svarbiausius „Šiaulių“ (5/11) metimus ir atvedęs komandą į sunkią pergalę.

Antano Sireikos auklėtiniai „Betsafe-LKL“ namų mače 92:87 (23:24, 27:17, 28:23, 24:23) palaužė Utenos „Juventus“ (12/6) klubą.

Taip nutrūko keturių iš eilės uteniškių pergalių serija. Pirmą tarpusavio mačą „Juventus“ buvo laimėjusi 96:82.

„Juventus“ ekipai iš 87 taškų net 44 pridėjo du žmonės – po lygiai surinko Vaidas Kariniauskas ir Žygimantas Skučas.

„Juventus“ ekipos startas buvo pozityvesnis, tačiau antrajame ketvirtyje „Šiauliai“ ėmė perimti iniciatyvą. Spurtas 10:0 leido pabėgti (35:27), o netrukus skirtumas tapo jau dviženklis – 46:32.

Po didžiosios pertraukos uteniškiai ėmė intensyviau taisyti susiklosčiusią situaciją: aktyviai metant baudos metimus pavyko sumažinti skirtumą iki vos minimalaus (58:59), nors kėlinys net neįpusėjo. Žygimantas Skučas išvedė į priekį „Juventus“, tiesa, pranašumu džiaugtis ilgai neteko – Eimantas Stankevičius ir Justas Furmanavičius pasistengė, jog „Šiauliai“ prieš paskutinį ketvirtį pirmautų 68:64.

Nuo to laiko virė atkakli kova taškas į tašką, kol „Juventus“ neėmė varžovams atsakinėti keturiais tolimais metimais – 85:80. Vis tik netrukus kitoje aikštės pusėje du šūvius pataikė Martynas Varnas – rezultatas vėl lygus – 85:85. Kasparas Berzinis dar pridėjo baudas, o jau minėtas M.Varnas – tritaškį, tad likus minutei „Šiauliai“ buvo jau šalia pergalės – 90:85.

„Šiauliai“: Justas Furmanavičius 14, Kasparas Berzinis (6 atk. kam.) ir Arminas Urbutis – po 13, Martynas Varnas 12 (3/5 trit.), Elvaras Fridrikssonas 9 (6 rez. perd.), Eimantas Stankevičius 8.

„Juventus“: Vaidas Kariniauskas (7 rez. perd.) ir Žygimantas Skučas (7/8 dvit., 1/5 trit., 7 atk. kam.) – po 22, Vytautas Šulskis ir Ignas Vaitkus (2/9 trit.) – po 10, Bryantas Crawdordas 8.