15
Lionelis Messi patyrė traumą ir negalės žaisti kelias savaites (nuotr. SCANPIX)

Trečiadienį vėlai vakare sužaistos dar trejos Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos (Primera Division) penktojo turo rungtynės.

15

Nesėkmingai susitikimas susiklostė trečioje vietoje likusiai šalies čempionei „Barcelona“ (10 tšk.) vienuolikei, kuri dvikovą namuose su į ketvirtąją poziciją pakilusiais Madrido „Atletico“ (9 tšk.) futbolininkais baigė lygiosiomis 1:1 (1:0) bei trim savaitėms prarado savo lyderį Lionelį Messį.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Ivanas Rakitičius (41 min.) išvedė čempionus į priekį, o antrajame kėlinyje rezultatą pavyko išlyginti Angelui Correrai (61 min.).

L. Messis aikštę šlubuodamas paliko 59-ą minutę. Pasak „Barcelona“ komandos pranešimo, jų lyderis dėl kirkšnies traumos praleis mažiausiai tris savaites ir spalio pradžioje nevyks į Argentinos rinktinę žaisti 2018 metų pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyro rungtynių su Peru ir Paragvajaus vienuolikėmis. Be to argentinietis praleis UEFA Čempionų lygos susitikimą su Menchengladbacho „Borussia“ (Vokietija) futbolininkais bei nežais Ispanijos čempionato dvikovose svečiuose su Chichono „Sporting“ bei Vigo „Celta“ ekipomis.

Dvidešimties komandų turnyre pirmauja šalies vicečempionas Madrido „Real“ (13 tšk.) klubas, lenkiantis „Sevilla“ (11 taškų) vienuolikę.

Kitų trečiadienį vėlai vakare pasibaigusių Ispanijos pirmenybių rungtynių rezultatai:

„Granada“ – Bilbao „Athletic“ 1:2 (1:1)

„Real Sociedad“ – „Las Palmas“ 4:1 (3:0) Ispanijos futbolo pirmenybių lyderių rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

7. Bilbao „Athletic“ 5 3 0 2 6:5 9

8. „Real Sociedad“ 5 2 1 2 8:7 7 Rezultatyviausi čempionato žaidėjai – po 4 įvarčius – Rubenas Castro (Sevilijos „Real Betis“), Antoine'as Griezmannas („Atletico“), Lionelis Messi ir Luisas Suarezas (abu – „Barcelona“).