Italijos čempionato rungtynėse susitiko Tomo Dimšos ir Martyno Echodo atstovaujami klubai.

T. Dimšos atstovaujamas Trevizo „Nutribullet“ (2/0) klubas namuose 80:76 (25:15, 8:16, 24:15, 23:30) įveikė Venecijos „Umana Reyer“ (1/2) ekipą su M. Echodu.

T. Dimša per 28 minutes pelnė 15 taškų (2/5 dvit., 3/6 trit., 2/3 baud.), atkovojo 4, perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, bet triskart suklydo ir kartą prasižengė.

M. Echodas per 8 minutes surinko 3 taškus (0/1 dvit., 3/6 baud.), atkovojo kamuolį, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas ir kartą prasižengė.

Nugalėtojams Henry SImsas DeWayne’as Russellas surinko po 14 taškų, pralaimėjusiems Stefano Tonutas pelnė 20 taškų.