Willo Clyburno ir Iffe Lundbergo rekordų vedama Maskvos CSKA įspūdingai užsikūrė ir tapo pirmąją komanda, patekusia į Eurolygos finalo ketvertą.

Maskviečiai išvykoje 85:68 (17:24, 27:15, 27:11, 14:18) sutriuškino Stambulo „Fenerbahče“ ir ketvirtfinalio seriją laimėjo sausu rezultatu – 3:0.

Koronavirusu susirgęs Edgaras Ulanovas praleido rungtynes.

Rungtynių pradžia žadėjo visai kitokią baigtį – „Fenerbahče“ startavo 12:0. Dar iki kėlinio pabaigos CSKA sumažino atsilikimą iki vienženklio.

Antrame kėlinyje šeimininkai vėl atitrūko dviženkle persvara, bet CSKA kėlinį pabaigė spurtu 21:6 ir perėmė iniciatyvą – 44:39.

Po pertraukos CSKA smogė dar kartą – pelnė 14 taškų be atsako ir ėmė triuškinti varžovus 58:39.

Jeigu skaičiuotume ir spurtą antrame kėlinyje, tai CSKA nuo šio ketvirčio vidurio prasidėjusią 15 minučių atkarpą laimėjo net 47:15.

CSKA į pergalę ištempė dviejų žaidėjų šou – Willas Clyburnas sukratė 34 taškus (4/5 dvit., 11/14 trit., 9/12 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 38 naudingumo balus.

Danas Iffe Lundbergas pridėjo 22 taškus (6/6 dvit., 3/6 trit., 1/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius ir užfiksavo 32 naudingumo balų pasirodymą.

Abu jie pagerino asmeninius taškų ir naudingumo rekordus Eurolygoje.

„Fenerbahče“ klube po traumos į aikštę grįžęs Janas Vesely sužaidė tik 14 minučių. Penktoji asmeninė pražanga čekui buvo techninė, kurią jis gavo už ginčus su teisėjais. Atsisėdęs ant suolelio puolėjas nenurimo ir galiausiai buvo išvytas į rūbinę.

Eurolygos finalo ketvertas vyks Kelne (Vokietija), gegužės 28-30 d.

„Fenerbahče“: N. De Colo 22, M. Guduričius 10, J. Vesely 8, M. Mahmutoglu ir T. Biberovičius po 7.

CSKA: W. Clyburnas 34, I. Lundbergas 22, J. Voigtmannas 11.