Šeštadienį Ispanijoje žaidžiamos keturios "Primera" čempionato XXXII-ojo turu rungtynės.

Lyderiai Madrido "Atletico" futbolininkai ir toliau skina pergales. Savo žiūrovų akivaizdoje Diego Simeone auklėtiniai "Villlarreal" ekipą palaužė rezultatu 1-0.

Pergalingą įvartį dar pirmojo kėlinio pradžioje pelnė Raulis Garcia. "Atletico" su 79 taškais savo sąskaitoje išlieka turnyrinės lentelės viršūnėje.

Dėl čempionų titulo taip pat kovojanti "Barcelona" neturėjo vargo "Camp Nou" stadione, kuriame iškovojo pergalę rezultatu 3-1.

Lionelis Messi nuo 11 metrų žymos šeimininkus išvedė į priekį, o antrajame kėlinyje rezultatą padvigubino į savus vartus įsimušęs Jordi Figuerasas.

68-ąją minutę Sevilijos "Real Betis" sušvelnino atsilikimą, tačiau galutinį tašką mačo pabaigoje padėjo tas pats L.Messi.

Šiandien San Sebastiane įvyks bene laukiamiausia turo dvikova, kurioje susitiks "Real Sociedad" prieš Madrido "Real".